ابزار وبمستر

ذائقه ايراني ، كالاي ايراني - برندهاي غذايي ايراني
معرفی وبلاگ
بازدید کننده ی گرامی؛ این وبلاگ با توجه به نامگذاری امسال به عنوان سال "تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی" توسط رهبر معظم انقلاب اسلامی، در جهت گسترش و حمایت از تولیدات داخلی و ملی ایجاد شده است. شما عزیزان نیز با بیان نظرات و به خصوص انتقادات خود می توانید در جهت بهتر شدن وبلاگ با ما همکاری فرمایید.
صفحه ها
دسته
آرشیو
لینک دوستان
پیوندهای مرتبط
لوگوی وبلاگ ما

ذائقه ایرانی ، کالای ایرانی

لوگوی دوستان
ابزارها و برنامه ها
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 618115
تعداد نوشته ها : 1651
تعداد نظرات : 97
 حمايت از توليد ملي
این سایت را حمایت می کنم
کلیپ صوتی وبلاگ
معرفي شركت دلپذير (كدبانو)

http://kadbanooco.com/kb/library/upload/image/flash_site/logofb.png


شركت كدبانو، توليد كننده محصولات دلپذير، در سال 1328 فعاليت خود را در زميني به مساحت 17500 متر مربع واقع در 57 كيلومتري شهر تهران و در حومه شهرستان كرج آغاز نمود.

در بدو تاسيس، فعاليت اين شركت تنها در زمينه توليد چند نوع كمپوت و مربا خلاصه مي شد. با گسترش فعاليت هاي شركت براي اولين بار در ايران، موفق به توليد مرباي بدون قند شد و توليدات ديگري نيز از قبيل انواع سس هاي سرد (مايونز و سس هاي سالاد)، سس هاي گرم (انواع كچاپ تند و معمولي) و انواع محصولات كنسروي غير گوشتي (مايه ماكاروني، خوراك لوبيا چيتي و غيره) نيز به توليدات اين شركت اضافه شد.

اين شركت از لحاظ افزايش حجم توليد ساليانه و تنوع محصولات، از پيشگامان صنايع غذايي بوده و همواره سعي بر آن داشته كه محصولات خود را با حفظ معيارهاي كيفي و با استفاده از مرغوبترين مواد اوليه و رعايت بهترين روش هاي توليدي به بازارهاي داخلي و خارجي عرضه نمايد و حاصل تلاش و كوشش مداوم كادر متخصص اين واحد توليدي، دريافت بيشترين نشان استاندارد در گروه شركت هاي مشابه از سوي موسسه استاندارد و تحقيقات صنعتي كشور بوده است.

شركت كدبانو در روز جهاني استاندارد به عنوان شركت نمونه انتخاب شده و موفق به دريافت لوح زرين برتر از سوي موسسه استاندارد و تحقيقات صنعتي ايران گرديده است.

شركت كدبانو مجموعه متنوعي از محصولات غذايي را با برند دلپذير، به بازار عرضه نموده كه علاوه بر توزيع كالا در داخل كشور، توليدات خود را به كشورهاي اروپايي، آسيايي و آسياي ميانه نيز صادر مي نمايد. رشد مداوم فروش ساليانه داخلي و خارجي نشان از كيفيت بالا و محبوبيت توليدات اين شركت در ميان مصرف كنندگان دارد.

از جمله افتخارات شركت كدبانو دريافت گواهي نامه هاي مديريت و مهندسي صنايع غذايي، يكصد برند برتر، واحد توليدي نمونه، قهرمانان صنعت، ايزو، بسته بندي برتر، قهرمانان صنعت 1387 و 1388، بهترين نام تجاري، بيست برند برتر كشور، سيب طلايي، دكتر هدايت، مديريت بازاريابي، مديريت فروش و جايزه كيفيت تامين كننده برتر مي باشد.

شركت كدبانو اميدوار است با گسترش روزافزون سطح تخصصي در كادر علمي و فني و تلاش جمعي كاركنان زحمتكش، در جهت بالا بردن مستمر كيفيت محصولات خود و جلب رضايت مداوم بيشتر مصرف كنندگان محصولات دلپذير، گام هاي موثرتري بردارد.

 

محصولات شركت دلپذير را در اينجا مشاهده فرمائيد.

 

http://kadbanooco.com/kb/library/upload/image/flash_site/tipBox/promo-sub-page-box3fa.png

 

ارتباط با شركت:

دفتر بازاريابي محصولات شركت كدبانو - دلپذير

تهران، جاده قديم كرج، بزرگراه فتح، كيلومتر سه، رو به روي شير پاستوريزه، انتهاي فتح هفتم، پلاك بيست و چهار، دفتر بازاريابي شركت كدبانو - دلپذير

صندوق پستي:1387683817
تلفن: 021 61939802
فكس: 021 66808770


بخش ارتباط با مصرف كنندگان و روابط عمومي و خدمات مشتريان

تلفن: 021 66808262


كارخانه دلپذير

كرج، كيلومتر پانزده جاده ماهدشت، بعد از عباس آباد، خيابان هاتف، خيابان كدبانو، كارخانه دلپذير

صندوق پستي: 31685153
كد پستي: 3178856311
تلفن: 026 36308100 - 4
فكس: 026 36304181


بخش توزيع و پخش - شركت پخش پگاه

تهران، جاده قديم كرج، بزرگراه فتح، كيلومتر سه، رو به روي شير پاستوريزه، انتهاي فتح هفتم، كوچه روزبه، پلاك يك، شركت پخش پگاه

كد پستي: 1387683817
تلفن: 021 66806496 - 9     021 66806500
فكس: 021 66808807


بخش صادرات محصولات شركت كدبانو - دلپذير

تهران، جاده قديم كرج، بزرگراه فتح، كيلومتر سه، رو به روي شير پاستوريزه، انتهاي فتح هفتم، پلاك بيست و چهار، بخش صادرات شركت كدبانو - دلپذير

صندوق پستي: 1387683817
تلفن: 021 61939822
فكس: 021 66808770


بخش كيترينگ محصولات شركت كدبانو - دلپذير

تهران، جاده قديم كرج، بزرگراه فتح، كيلومتر سه، رو به روي شير پاستوريزه، انتهاي فتح هفتم، پلاك بيست و چهار، بخش كيترينگ شركت كدبانو - دلپذير

صندوق پستي: 1387683817
تلفن: 021 61939815
فكس: 021 66808770

 
 
 
وب سايت شركت: www.kadbanooco.com

اشتراک این مطلب در :

معرفي شركت شاهسوند

http://shahsavand.com/images/Logo.gif

شركت شاهسوند در سال 1372 به منظور تامين بخشي از نياز بازار محصولات غذايي كشور تاسيس گرديد. در ابتدا اين شركت با واردات، بسته بندي و توزيع انواع چاي فعاليت خود را آغاز نمود. شاهسوند با سرلوحه قرار دادن توليد محصولات با كيفيت و سالم، سبد محصولات خود را گسترش داده و با بهره گيري از دانش متخصصان خود و نيز ماشين آلات مدرن توانسته است در صنعت غذاي كشور جايگاه ويژه اي براي خود فراهم نمايد.


هم اكنون اين شركت با توليد 17 گروه محصولات غذايي يكي از معتبرترين توليد كننده هاي صنعت غذاي كشور مي باشد. در سال 1390 با هدف توسعه سازمان، هولدينگ شاهسوند با زيرگروه هاي شاهسوند زرين، شاهسوند پخش فراز و شركت آتي، فعاليت خود را بصورت حرفه اي تر گسترش داد. در حال حاضر اين شركت محصولات خود را با نام هاي تجاري شاهسوند، طابران، آتي، الون (Eleven) ، فارمد و گلايل به بازار عرضه مي نمايد.

محصولات اين شركت شامل انواع چاي، دمنوش هاي گياهي، زعفران، حبوبات، برنج، خشكبار، ادويه، كنسرو، بيسكوئيت، كاكائو، قهوه، نبات، قند و شكر ميباشد.

 

 

چند محصول براي نمونه از محصولات اين شركت:

 

چاي ايراني ممتاز لوكس ايراني معطر

http://shahsavand.com/ProductsImages/20126139513487L.jpg

 

دمنوش معجون زعفراني پوشش دار

http://shahsavand.com/productsimages/DamnoshZafeS.jpg

 

زعفران سر گل

http://shahsavand.com/productsimages/zaferannimgs.jpg

 

برنج فريدونكنار ممتاز

http://shahsavand.com/ProductsImages/2012613112120712L.jpg 

 

______________________________________________________________________________

آدرس : مشهد - شهرك صنعتي طوس - بلوار تلاش جنوبي - شماره ۱۹۳
صندوق پستي :     ۵۴۱ - ۱۵۷ / ۹۱۸۹۵
تلفن :     ۴ الي ۲۲ ۲۱ ۵۴۱ - ۰۵۱۱
فكس :     ۲۵ ۲۱ ۵۴۱ - ۰۵۱۱

وب سايت شركت: www.shahsavand.com


اشتراک این مطلب در :

http://www.fafa.ir/Data/Sites/1/Images/main5.jpg

شركت مشهد روستا در سال 1375 ه.ش در 24 كيلومتري نيشابور در محدوده قدمگاه با هدف توليد سبزي خشك تاسيس گرديد. نيشابور در سبزي كاري هم از لحاظ كيفيت و هم از لحاظ كميت داراي موقعيت خوبي است تا جايي كه سبزي نيشابور در استان خراسان معروف است و اين  همجواري كارخانه و مزارع دليل انتخاب محل آن مي باشد. البته تهيه مواد اوليه از ديگر نقاط كشور كه مستعد پرورش سبزي مي باشند نيز انجام مي شود كه به دليل موقعيت جغرافيايي ايران اين امكان در فصول مختلف سال انجام مي شود.
كارخانه مشهد روستا در زميني به مساحت 8000 متر مربع و با زير بناي 3400 متر مربع مي باشد. تعداد نيروي انساني كه به طور مستقيم در اين واحد توليدي مشغول به كار مي باشند 120 نفر مي باشند. جهت سهولت در تهيه مواد اوليه خود كارخانه نيز در زميني به مساحت 3.5 هكتار اقدام به كاشت و برداشت سبزي كرده كه با اين كار حلقه توليد را تكميل تر كرده است.
  • ادامه مطلب

اشتراک این مطلب در :

گروه توليدي مهرام (سهامي عام)

http://mahramco.ir/Images/mahram_logo_farsi.jpg

گروه توليدي مهرام (سهامي عام) در سال 1349 تأسيس و در سال 1352 در شهر صنعتي البرز قزوين به بهره برداري رسيد. توليدات مهرام با شش نوع محصول آغاز شد و سس مايونز در راس محصولات توليدي قرار گرفت. كارخانه مهرام در زميني به مساحت 11 هزار متر مربع در شهر صنعتي البرز قزوين با سالن هاي توليد مجزا راه اندازي شد و اينك داراي بيش از 370 نفر پرسنل و پروانه بهره برداري 267 تن مي باشد. مهرام در طي ساليان متمادي با تلاش و پشتكار به تنوع محصولات خود افزوده است و در حال حاضر شركت مهرام به عنوان يك گروه توليدي شناخته شده و مطمئن در بازار مواد غذايي ايران مي باشد كه از چندين شركت زير گروه تشكيل گرديده است. در حال حاضر ليست محصولات مهرام بشرح زير مي باشد:
سس مايونز، مايونز با طعم ليمو، مايونز چيلي، مايونز كم چرب، سس الويه، سس هزار جزيره، سس ساندويچ، سس فرانسوي، سس گوجه فرنگي (كچاپ)، كچاپ تند، سس باربيكيو، رب گوجه فرنگي، رب انار، خردل، خردل ملايم، عسل، زيتون، انواع مربا، انواع شور و ترشيجات، سركه، آب ليمو، آب نارنج و انواع كنسرو. در چندين سال اخير گروه توليدي مهرام گام هاي بزرگي به سوي كسب استانداردهاي بين المللي از جمله ISO 9001/2000 و HACCP و تغيير بازارهاي جهاني برداشته است و در اين راستا موفق به دريافت گواهينامه ها و نيز جوايزي شده است. كه اين مهم با تلاش مستمر در شناسايي شرايط محيطي، استراتژي مناسب و اصلاح ساختار دروني حاصل گشته است. كليه كاركنان مهرام همواره سعي خود را در حفظ تضمين كيفيت محصولات به كار مي بندند و با شعار (هميشه حق با مشتري است) سعي در حفظ وفاداري مصرف كنندگان دارند.
اين شركت در سال 1385 با انجام مطالعات و پژوهش هاي بازاريابي و درك دقيق نيازهاي روز مصرف كننده ايراني، گامي موثر در ارايه محصولات متنوع در بسته بندي هاي جديد با هدف استفاده آسان مبتني بر علم طراحي صنعتي برداشت و در سال 1386 نيز اين مسير را با توليد محصولاتي چون سس سالاد الويه و افزايش تنوع خانواده سس هاي مايونز، همچنين ورود مجدد سس هاي گوجه فرنگي (كچاپ و كچاپ تند) در بسته بندي جديد، انتظارات بر حق مردم ايران را نسبت به اين برند محبوب پاسخ داده است.

 

http://mahramco.ir/Images/products/ketchup_images/ketchup.jpg


محصولات مهرام:

 سس گوجه فرنگي مهرام
 مايونز مهرام
 درسينگ مهرام
 مربا و عسل مهرام
 ترشي و زيتون مهرام
 كنسرو مهرام
 رب مهرام
 سركه و آبليموي مهرام

 

وب سايت: http://mahramco.ir


اشتراک این مطلب در :

گروه صنعتي مينو

http://www.minoogroup.com/images/mino-logo.png

گروه صنعتي مينو با همت والاي زنده ياد مرحوم حاج علي خسروشاهي بنيان نهاده شد و در 16 آبان سال1338 هـ . ش فعاليت توليدي خود را با تاسيس شركت صنعتي پارس مينو آغاز نمود. مينو از ابتداي فعاليت و در طول بيش از نيم قرن حيات صنعتي خود، نقش محوري و پيشتاز را در صنايع غذايي، دارويي و آرايشي بهداشتي كشور ايفا نموده است.

سپس با تاسيس شركت خوراك، جهت توزيع  مواد غذايي و دارويي و شركت صنعتي مينو جهت توليد مواد غذايي در استان زنجان و اخذ ليسانس توليد از شركتهاي معتبري چون ساندوز سوئيس، بوتس و سرل انگلستان در گروه اقلام دارويي و اورال فرانسه در بخش آرايشي و بهداشتي توسعه يافت. گروه صنعتي مينو در حال حاضر به صورت هلدينگ و زير نظر شركت اقتصادي و خودكفايي آزادگان اداره مي شود كه متشكل از ۱۲ شركت حقوقي مستقل است و اين شركتها در محورهاي ذيل فعاليت دارند:

 

  • توليد انواع مواد غذايي شامل انواع شكلات و ويفر، اسنك، چوب شور، آدامس، تافي، آبنبات، كيك، نوشابه، آب معدني و آب ميوه
  • توليد محصولات دارويي شامل انواع شربت، قرص و پماد، توليد محصولات آرايشي و بهداشتي شامل انواع شامپو، كرم، عطر، ادوكلن و غيره
  • توزيع مواد غذايي، دارويي، آرايشي و بهداشتي توليد شده توسط شركتهاي گروه صنعتي مينو و حدود 60 شركت توليدي ديگر در سطح ايران توسط ۲۰ مركز پخش
  • صادرات مواد غذايي، دارويي، آرايشي و بهداشتي توليد شده توسط شركتهاي گروه صنعتي مينو
  • ارائه خدمات فني و مهندسي


اسامي شركت هاي زير مجموعه گروه صنعتي مينو بدين شرح مي باشد:

شركت صنعتي مينو (خرمدره)،شركت صنعتي پارس مينو،شركت دارويي، آرايشي و بهداشتي مينو، شركت شوكوپارس، شركت پخش قاسم ايران، شركت قند خرما (شيراز)، شركت صنايع غذايي مينو شرق(زاهدان)، شركت صادراتي پرسوئيس،شركت رهاورد سازندگي (رسا)، شركت پارس گستر مينو، شركت خدمات مالي و مديريت معين آزادگان

http://www.minoogroup.com/uploads/images/header/history-lina.jpg

 شماره هاي تماس روابط عمومي گروه صنعتي مينو

  • تلفن: 44543011-021
  • فكس: 44543004-021
  • كد پستي: ۱۳۹۹۷۳۶۳۱۱ ۱۵۸۷۵-۳۱۸۹
  • آدرس كارخانه: تهران - كيلومتر ۱۰ جاده مخصوص كرج - ساختمان مينو

وب سايت: http://www.minoogroup.com


اشتراک این مطلب در :

X